سفارش تبلیغ
صبا ویژن

مار شاه کبری و مهره مار

مهره مار و رابطه آن با سنگهای انرژی بخش

 

اگر بخواهیم درمورد سنگ های قیمتی و انرژی بخش صحبت کنیم باید در یک کلام بیان کنیم که این سنگ ها دارای انرژی های خاصی هستند که می توانند به بهبود روند زندگی افراد کمک شایانی برسانند. برای نمونه می توانیم سنگ فیروزه ، سنگ عقیق ، سنگ شرف الشمس و سنگ مهره مار را نام ببریم که همگی دارای قدرت جذب برای انرژی مثبت هستند.

نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشیم این است که مهره مار در بین این سنگ های از قدرت مغناطیسی و بار بیشتر مغناطیسی برخوردار است که با توجه به اهمیت این موضوع می توان مهره مار را پرقدرت تر از سایر سنگ ها در نظر گرفت.

قدرت چذب انرژی مهره مار به قدری بالا است که با خوانده شدن چندین دعای مخصوص به راحتی می توانیم از خواص فوق العاده مهره مار اصل بهرمند شویم. تفاوت عمده بین مهره مار با سایر سنگ ها این است که سنگهای انرژی بخشی که در بالا به آنها اشاره کردیم بصورت تکی مورد استفاده قرار می گیرد ولی مهره مار باید جفت باشد تا نتیجه دهی بیشتری داشته باشد.

جفت مهره مار از مارهای نر و ماده بدست می آید که در کنار هم بار مغناطیسی را تشکیل می دهند. برای بهرمندی از بار مغناطیسی مهره مار باید این مهره ها دقیقا همان مهره هایی باشند که از 2 مار نر و ماده که با هم جفت گیری کرده اند بدست آید. اگر این جفت مهره مار یکسان نباشد در واقع تاثیری بروی افراد نخواهد داشت و نمی توان از تاثیرات و خواص مهره مار استفاده کرد.

خواص مهره مار و خاصیت های آن به واسطه مراحل بنام زدن مهره مار و اعمال مهره مار قابل فعال شدن است که بعد از انجام این کراحل می توانیم از تاثیرات مهره مار استفاده کنیم. این تاثیرات مهر مار بین بازه زمانی 90 روزه شروع به کار می کند و ماندگاری آن مادام العمر می باشد . این تاثیرات مهره مار بشرطی پاسخگوخواهد بود که شرایط استفاده و نگهداری از مهره مار به بهترین شکل ممکن انجام شود تا هیچ تداخلی در عملکرد مهره ها به وجود نیاید.

تمامی سنگ های انرژی بخش باید با مغناطیس بدن شخص استفاده کننده سازگاری پیدا کنند تا بتوانند انرژی های مورد نیاز برای تقویت مغناطیس بدن را تامین کرده و به فرد انتقال دهند. مهره مار نیز تابع همین قوانین می باشد و درصورتی که مهره ها بتوانند با مغناطیس بدن شخص سازگاری پیدا کنند تاثیرات فوق العاده ای برای فرد خواهند داشت که به مرور زمان تاثیرات آنها بهتر و قوی تر خواهد شد.

اگرشما هم مهره مار دارید باید اصول نگهداری و استفاده از مهره مار را بدرستی رعایت کنید تا بتوانید در کوتاه ترین زمان از تاثیرات شگفت انگیز آن استفاده کرد و مشکلات خودتان را برطرف کنید و قدم مثبتی در روند زندگی خودتان و اطرفیان تان بردارید.

توجه داشته باشید که برای فعال شدن مهره مار خودتان باید دعای مخصوص و اعمال مهره مار بدرستی انجام شود تا این خواص برایتان پدیدار شود درصورتی که مهره مار دارید ولی دعای بنام زدن آن انجام نشده است می توانید دراولین فرصت و با کمک گرفتن از فردی که در این زمینه تجربه و تخصص کافی دارد این کار را برای مهره های خودتان انجام دهید.

از مهمترین و اصلی ترین تاثیرات مهره مار می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

تاثیرات مهره مار برای افراد

تاثیرات مهره مار برای بازگشت معشوق

خواص مهره مار برای بیشتر شدن رزق و روزی و افزایش درآمد

خواص مهره مار برای ایجاد مهر و محبت و افزایش جذابیت

تاثیرات مهره مار برای ایجاد ارامش و بالا بردن اعتماد به نفس در افراد خجالتی

و چندین مورد دیگر که همگی از تاثیرات فوق العاده مهره مار اصل هندی هستند که افراد با تهیه مهره مار می توانند از این تاثیرات شگف انگیز بهرمند شوند. فراموش نکنید که برای نتیجه گیری بهتر از مهره مار باید از نژاد های هندی مخصوصا دابویا استفاده کنید تا بتوانید بهترین نتیجه را از مهره های خود دریافت کنید. از بهترین نژاد های آفریقایی مهره مار نیز می توان به نژاد مامبای سیاه اشاره کرد که از قدرت مغناطیسی فوق العاده بالایی برخوردار است.